Garanti ve İade

Garanti Koşulları

 • SUMERCE ATÖLYESİ, satışını yaptığı ürünlerdeki imalat hatalarından garanti belgesinde veya Faturada belirtilen koşullar çerçevesinde sorumludur.
  Garanti süresi marka ve modele göre değişiklik gösterebilir.
  Ürün, garanti süresi içinde üretim hatalarından dolayı arızalanırsa ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir.
  Azami tamir süresi, ayıplı ürünün teknik servisimize, teknik servis yoksa ürünün satıcı, bayi, acente, temsilci, ithalatçı veya imalatçı-üreticilerinden birine bildirildiği tarihten itibaren başlar ve 30 yıldır. İş günleri.
  Garanti kapsamındaki bir ürünün arızalanması ve 15 iş günü içinde arızanın giderilmemesi durumunda, SÜMERCE ATÖLYE, ürün tamir edilinceye kadar benzer özelliklere sahip başka bir ürünü kullanıcının kullanımına tahsis eder.
  Doğabilecek ihtilafların yazılı olarak şirketimize bildirilmesi gerekmektedir.
  Tüm şartlar dışında oluşan sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.

İade politikasi

 • Sitemizden satın almış olduğunuz ürün ayıplı veya ayıplı değil ise ve iade edilecek ise 14 gün içerisinde tüm aksesuarları ve kutusu bozulmamış olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Tüketici, ayıplı ve ayıplı ürünleri 14 gün içinde hizmet bedeli ödemeksizin iade etme hakkına sahiptir.
  SUMERCE ATÖLYESİ fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar piyasa koşullarına göre anlık olarak değişebilmektedir. Artan veya azalan fiyatlar nedeniyle firmamız herhangi bir yükümlülük altına giremez.
  SUMERCE ATÖLYE kullanım kılavuzunda belirtilen bir kullanım hatasından veya ürün standartlarında olmayan bir sistemden sorumlu tutulamaz, değişim veya iade talep edilemez.
  Satın almış olduğunuz ürün kargo firması aracılığıyla tarafınıza teslim edilmiş ise ürünün paketini zarar görmeden açmalı ve kontrol ettikten sonra teslim almalısınız. Teslimat sırasında üründe herhangi bir kusur veya hasar var ise kargo görevlisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Kargo Şirketinden doğacak sorunlardan firmamız sorumlu tutulamaz.
  İade koşullarını sağlayan ürünün iadesi için, varsa hediyeleri, faturası ve garanti belgesi ile birlikte SUMERCE ATÖLYESİ satış temsilcilerine başvurunuz.
  İade edilecek ürünün faturası kuruma ait ise ürün iadesi için kurumun iade faturası düzenlemesi gerekmektedir.
  İade işlemine konu ürün ile ilgili her türlü kargo ücreti tüketiciye aittir.
  Ürün kontrol edildikten sonra gerekli şartlar sağlanıyorsa ürün değişimi ilgili departman tarafından takip edilecek veya ödeme iadesi muhasebe departmanı tarafından takip edilecektir.
0
  0
  Sepetiniz
  Sepetiniz Henüz BoşÜrünler