İPTAL ve İADE

 • Öncelikle ana sayfanızda yer alan “Hesabım” sekmesinden siparişinizi kontrol etmelisiniz. Siparişiniz “Sipariş devam ediyor” veya “Kargoya verildi” durumunda değilse, sipariş numaranızla birlikte [email protected] adresine e-posta göndererek siparişinizi iptal edebilirsiniz.
  Mesajınız bize ulaştığında siparişiniz o gün içinde iptal edilecek ve konu ile ilgili olarak sizinle iletişime geçilecektir. Ayrıca sipariş durumunuzu “Son Siparişlerim” bölümünden de kontrol edebilirsiniz.
  “Hesabım” sekmesinde siparişinizin durumu kargo aşamasında ise siparişiniz iptal edilemez. Ancak siparişiniz size ulaştıktan sonra ürünü iade edebilirsiniz.

Satın aldığım ürünü iade etmek istediğimde ne yapmalıyım?

 • Ürün, varsa hediye ve tüm standart aksesuarları orijinal ambalajında ve ambalajı hasarsız olarak tarafımıza gönderilmelidir. Tek yapmanız gereken iade talebinizi e-posta ile bize bildirmek ve iade onayı almak.
  İade etmek istediğiniz ürünü, siparişinizin size ulaştığı tarihten itibaren 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.

İade adresi:

 • İade edilen ürün bize ulaştığında iade süreci başlatılır. www.sumerceatolyesi.com, ürünün iade koşullarına uygunluğunu kontrol ettikten sonra kredi kartınıza iade yapacaktır. Ürün bedeli bankanıza bağlı olarak 10 iş günü içerisinde kredi kartınıza “artı bakiye” olarak yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve SUMERCE ATÖLYE’nin bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

Arızalı ürünün iadesi:

 • Aldığınız ürünü, üründen kaynaklanan herhangi bir kusur nedeniyle iade etmeniz durumunda, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
  Böyle bir durumla karşılaşırsanız yukarıdaki adımları takip ederek ürünü bize göndermeniz gerekmektedir. Üründe kullanımdan kaynaklanan bir kusur yoksa ürün bedeli tarafınıza iade edilecektir.

İade süresi kaç gündür?

 • Ürün, varsa hediye ve tüm standart aksesuarları orijinal ambalajında ve ambalajı hasarsız olarak tarafımıza gönderilmelidir. MNG Kargo (444 99 99) ile aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz. Nakliye masrafları size aittir.
  İade etmek istediğiniz ürünü, siparişinizin size ulaştığı tarihten itibaren 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.

İadelerde kargo ücreti ödeyecek miyim?

 • Sümerce Atölyesi’ne iade talebi ile göndereceğiniz tüm ürünlerin kargo bedeli size aittir.

İadeden ne kadar süre sonra iade hesabıma yansıtılır?

 • İade ettiğiniz ürünün depoya ulaştığı andan itibaren iade koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra 5 gün içinde iade ürün bedeliniz bankanıza yatırılır. Bankanıza bağlı olarak ürün bedeli 10 iş günü içerisinde kredi kartınıza “artı bakiye” olarak yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve SUMERCE ATÖLYESİ’nin bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.
0
  0
  Sepetiniz
  Sepetiniz Henüz BoşÜrünler