Kullanım Şartları

 • Bu web sitesine erişmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız, aşağıdaki şartları kabul ettiğiniz anlamına gelir.
 • Bu siteye veya siteye girilmesi veya sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin, programların vb. kullanılması nedeniyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil veya diğer sebeplerle doğabilecek doğrudan veya dolaylı hiçbir zarardan sümerceatolyesi.com sorumlu değildir.
 • sumerceatolyesi.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti gibi konularda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
 • sümerceatolyesi.com bu site ve site uzantısında yer alan her türlü hizmet, ürün, site kullanım koşulları ve sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden düzenleme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayınlandığı anda yürürlüğe girer. Bu değişiklikler, sitenin kullanılmasıyla veya siteye giriş yapılmasıyla kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar diğer bağlantılı web sayfaları için de geçerlidir.
 • Mektup, e-posta, sms, telefon görüşmesi ve sair vasıtalarla sümerceatolyesi.com’un adresi, e-posta adresi, sabit ve cep telefonu hatları ve kullanıcının siteye kayıt formunda belirttiği diğer iletişim bilgileri aracılığıyla kullanıcıya iletilmesi veya daha sonra onun tarafından güncellendi. pazarlama, bilgilendirme ve sair amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkına sahiptir. Kullanıcı, işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksi yönde yazılı bir bildirim olmadığı sürece
 • sümerceatolyesi.com’un yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan eder.
 • sumerceatolyesi.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
 • Bu internet sitesi ‘sümerceatolyesi.com’un kontrolünde olmayan başka internet sitelerine bağlantılar veya referanslar içerebilir.
 • sümerceatolyesi.com bu sitelerin içeriğinden veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.
 • sümerceatolyesi.com, bu internet sitesinin genel görünümü ve tasarımı, tüm bilgiler, resimler, SÜMERCE ATÖLYESİ markası ve diğer markalar, sümerceatolyesi.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, teknik veriler yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir olarak sunulmaktadır. form, bilgisayar yazılımı, uygulanan satış sistemi, iş yöntemi ve iş modeli dahil olmak üzere tüm materyallerin (“Malzemeler”) ve ilgili fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibi olup, yasal koruma altındadır. web sitesindeki herhangi bir materyal; Önceden izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeden kod ve yazılım dahil olmak üzere değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz veya dağıtılamaz. Sitenin tamamı veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine fiiller hukuki ve cezai sorumluluk gerektirir.
 • Sümerceatolyesi.com’un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.
 • Kullanıcı, işbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirtilen ve sümerceatolyesi.com tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında, sümerceatolyesi.com hesabını hem SUMERCE ATÖLYESİ’ne hem de üçüncü kişilere zarar verecek ve/veya SUMERCE ATÖLYESİ’nin ticari itibarını zedeleyecek şekilde kullanır. kullanıcının eylemleri nedeniyle. , kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme ve kullanıcıya karşı her türlü yasal ve idari mercilere başvurma hakkına sahiptir. Ayrıca SÜMERCE ATÖLYESİ web sitesinde yer alan “Arkadaş Davet Et” uygulaması, İstenmeyen Ticari Mesajların / “istenmeyen toplu e-posta” (UCE/SPAM) gönderilmesine ve bundan kazanç elde edilmesine neden olacak şekilde kullanılamaz. Bu nedenle, kullanıcının bu hükme aykırı bir işlemde bulunması halinde, kullanıcının kuponları da dahil olmak üzere hesabı, başka bir sebep olmaksızın süresiz ve tek taraflı olarak feshedilir. Sümerceatolyesi.com’un bu sebeple uğrayabileceği her türlü zararı dava ve talep etme hakkı saklıdır.
 • sümerceatolyesi.com bu yasal uyarı sayfasının içeriğini dilediği zaman güncelleme hakkını saklı tutar ve kullanıcılarına siteye her girişlerinde yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye eder.
0
  0
  Sepetiniz
  Sepetiniz Henüz BoşÜrünler